Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

900 €

vile me qira, shkoder

  • Adresa: Rr. G'juhadol
  • Rrethi: ShkodĂ«r
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikime: I mobiluar, NdĂ«rtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Me afat tĂ« gjatĂ«, PranĂ« qendrĂ«s
  • Postuar: 26/07/2017 19:37
  • Skadon: 30 ditĂ«, 13 orĂ«
v4
v5v7v8v12v14v15v21v25

PĂ«rshkrimi

đŸ€ Sun Real Estate ofron me qira njĂ« vilĂ« 2 kate + papafingo.
Vila ndodhet nĂ« hyrje tĂ« RrugĂ«s. G’juhadol zotĂ«ron njĂ« sipĂ«rfaqe prej 340mÂČ dhe njĂ« oborr prej 80mÂČ.

✅ Kati i I-rĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
– Sallon + KuzhinĂ«.
– Koridor.
– VerandĂ«.
– Banjo.

✅ Kati i II-tĂ« pĂ«rbĂ«het nga:
-Dhomë gjumi matrimoniale.
– 2 (dy) dhoma gjumi.
– Ballkon.
– Koridor.
– Banjo.

✅ Papafingo-ja pĂ«rbĂ«het nga:
– 2 (dy) Depo qĂ« mund tĂ« pĂ«rdoren si dhomĂ«.
– Ballkon.
– Koridor.

✔CilĂ«sitĂ« e VilĂ«s:
-E ndërtuar vitet e fundit.
– ZotĂ«ron njĂ« oborr tĂ« gjĂ«lbĂ«ruar me pemĂ« tĂ« ndryshme, si dhe njĂ« pemĂ« palmĂ«, shumĂ« lule tĂ« ndryshme duke ofruar qetĂ«si dhe relaksim.
– Vila Ă«shtĂ« e shtruar e gjitha nĂ« pllakĂ«, ndĂ«rsa dritaret janĂ« dopio xham.
– TĂ« dy ballkonet ( nĂ« katin e 2-tĂ« dhe nĂ« papafingo) janĂ« tĂ« mbushura me vazo me lule tĂ« ndryshme.
– Garazh pĂ«r makinĂ«.
– Ofrohet e mobiluar pĂ«r qira.
– Vila Ă«shtĂ« e mbushur me dritĂ« naturale gjatĂ« gjithĂ« ditĂ«s.
– Ndodhet nĂ« qĂ«ndĂ«r tĂ« ShkodrĂ«s dhe njĂ« nga lagjet mĂ« tĂ« vjetra dhe tĂ« preferuara tĂ« qytetit.
– Ndodhet pranĂ« fasiliteteve tĂ« ndryshme si, Universiteti, Bar- Restorant mĂ« te njohura dhe tĂ« frekuentuara tĂ« qytetit, market, …etj.

đŸ·ïžĂ‡MIMI 900€/MUAJ.

🔈 I DISKUTUESHËM

——————————–
▶TĂ« interesuarit mund
të na kontaktojnë
në këto numra kontakti:
đŸ“±+355666666765,
đŸ“±+355695292667
ose
📞+355 22 247570
▶Gjithashtu nĂ« adresĂ«n tonĂ«
📧 tĂ« e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2345978d31d7b0f5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total