Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

Publiko oferta FALAS! Në çdo kategori, çfarëdo sasi, nga cilido postues.

1,500 €

Vile me qera prane UET

  • Adresa: UET
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/03/2017 12:26
  • Skadon për: 118 ditë, 1 orë
1 (2)

Përshkrim

Jepet vile me qera prane Universitetit Europian te Tiranes. Vila ka siperfaqe totale 320 m2. Vila ofron nje mundesi pershtatjeje per aktivitete sherbimesh te ndryshme kjo ne varesi te kerkesave tuaja. Gjithashtu mundesi opsionale eshte dhe vendparkimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 1500 euro/muaj, (bruto).
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 116 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 649586f95fe9bb2c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total