Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Vile me qera ne Rr. Qemal Stafa

ONLINE para 1 ditë
  • Adresa: Rr. Qemal Stafa
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 14/08/2017 14:55
  • Skadon për: 99 ditë, 16 orë
1
234567 (2)7 (3)7 (4)7

Përshkrim

Jepet vile 2-kateshe me qera ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Vila eshte shume e pershtateshme per ambient biznesi. Ambienti ka siperfaqe totale te brendshme 300 m2 dhe siperfaqe te jashtme 350 m2. Aktualisht veranda funksionon si bar por eshte i shfrytezueshem sipas kerkesave. Kati i pare eshte i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma dhe nje tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon. Ambienti disponon dhe nje depo te vogel me shkalle te brendshme.
Ne pjesen e pasme te viles eshte nje dhome me hapesire te bollshme qe mund te funksionoje per magazinim.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 3000 euro/muaj.
SB071216-01
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 298 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 784584e958c4ab66

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total