Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

210 €

Vile me projekt amerikan, Yrshek

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Yrshek, pas Eifelit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684711119
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 12/04/2018 12:10
  • Skadon: 22 ditë, 9 orë

Përshkrimi

Okazion. Shitet per arsye emigracioni. Vile 2katshe me papafingo,500m toke me agrume, pisha, ullinj lule te ndryshme. Uje,drita 24 ore, sistem elektrik,gazi dhe panel diellor. Vila eshte ndertuar me projekt amerikan. Cmim I diskutueshem

Nuk ka tag

458 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 8675a8020dc864ec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total