Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

475,000 €

Vile, Kompleksi “Akacia”

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: TEG
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 37 ditë, 13 orë
1 (4)

Përshkrimi

Disponojmë vilë për shitje në një zonë shumë të qetë dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “Akacia Hills ”. Vila ka strukturë katër katëshe dhe një organizim të brendshëm të rregullt. Kati -1 ka sipërfaqe totale prej 118 m2 përbëhet nga një magazine,një kantinë vere, një lavanderi,një tualet,një ambjent I përshtatshëm për sallë lojrash dhe parking me tre poste parkimi, në katin 0 me sipërfaqe 106 m2 ku gjendet salloni me pamje nga kopshti,ambjent gatimi dhe ngernie së bashku,një depo, një ambjent për zyrë, , në katin 1 ka tre dhoma gjumi dynga të cilat kanë garderobë dhe dy tualete,një ballkon, lavanteri dhe ka një sipërfaqe prej 97 m2 ndërsa kati nën çati ka sipërfaqe prej 89.5 m2 dhe përbëhet nga 3 dhoma gjumi,dy tualete, një ballkon dhe një lavanteri. Vila ka oborr të bollshëm.

Nuk ka tag

194 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 83759a1772297d69

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total