Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Vile e ndare ne 7 hyrje 1.5 km nga qendra e Tiranes

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga 5 Maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692100727
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/11/2017 18:29
20171031_142152
20171031_14320920171031_13593620171031_135600

Përshkrimi

Vila e ndare ne 7 hyrje 1.5 km nga qendra e Tiranes. Aktualisht çdo hyrje me qera nga 20 000 lek secila totali 7×20 000=140 000 lek ne muaj. Hyrjet jane te mobiluara. Shitet 250 000 euro. Ndodhet ndermjet Fakultetit te Mjeksise dhe rruges 5 maji qe ka shume kerkesa per qera. Eshte okazion.

Nuk ka tag

404 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 91659fb4a5c2c90b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total