Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

185,000 €

Vilë 4-katëshe për shitje!

  • Çmimi/m²: 420
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga “Ilia Dilo Sheperi”, Selitë.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 20 ditë, 6 orë
IMG_6319
IMG_6334IMG_6338IMG_6322IMG_6332IMG_6314

Përshkrimi

Ambienti është i përbërë nga 4 kate, nga të cilat :
1. Kati i parë përbëhet nga 1(një) dhomë gjumi, 1(një) kuzhinë, 1(një) tualet dhe 1(një) garazhd.
2. Kati i dytë përbëhet nga 1(një) dhomë gjumi, 1(një) kuzhinë, 1(një) sallon ndenjie, 1(një) tualet..
3. Kati i tretë përbëhet nga 1(një) dhomë gjumi, 1(një) kuzhinë +sallon ndenjie, 1(një) tualet.
4. Kati i katërt është papafingo dhe ka një sipërfaqe prej 110 m2.

Në total ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 440 m2.
Të gjitha katet, në cdo sallon ndenjie kanë ballkone, me një hapësire deri në 20m2, të cilat të japin mundësinë për të shijuar qytetin. Të gjitha materialet e përdorura në këtë vilë janë të markave më të shtrenjta dhe cilësore që ka sot për sot Tregu Europian.
Shtrihet në një zonë të qetë të Tiranës dhe është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimii diskutueshëm.

Nuk ka tag

227 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 75459649df82071e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total