Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,500 €

Vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave, Selite

  • Adresa: Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 08/09/2017 12:41
  • Skadon për: 121 ditë, 9 orë
1
234 (2)456789

Përshkrim

Jepet vile 3-katshe me qera tek blloku i vilave ne Selite. Vila eshte ne gjendje shume te mire dhe ne kushte bashkekohore. Ne perberje ka 5 dhoma gjumi, kuzhine, soxhorno, 3 tualete dhe ballkon per cdo kat. Vila eshte e kompletuar me mobilje shume cilesore dhe te mirembajtura. Ka nje oborr mjaft relaksues, gjithashtu ka dhe parking. Eshte e pajisur me sistem kondicionimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 1500 euro/muaj (bruto), i diskutueshem.

SB250117-02
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 281 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8565889f4541fbd3

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total