Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

320,000 €

Vile 3 kateshe ne shitje, prane stadiumit te ri Berat

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Lagja 30 vjetori prane stadiumit te ri Berat
  • Rrethi: Berat
  • Kontakt: 0692526183
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/10/2017 11:42
  • Skadon: 85 ditë, 4 orë
22550845_1524331380937175_1764008486_o
22555904_1524331927603787_1653867194_o22496926_1524331890937124_781041726_o22547120_1524331957603784_174279155_o22553747_1524331990937114_317270740_o22563512_1524331917603788_641762852_o22522558_1524331967603783_1673450269_o

Përshkrimi

Vile 3 kateshe bashkohore,e pershtatshme per banim dhe biznes,si shkolle private ,kopesht, hotel etj.
Sip objektit 330m2 + 600 m2 oborr, lulishte.
Adresa: lagja 30-vjetori prane stadiumit te ri berat.
me dokumenta te rregullta.

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 12059e5b52bc99f6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total