Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20 €

Veshje Profesionale

  • Adresa: Lagjia 13 ( b.arapi@in-two.org)
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: +355 672384014
  • Postuar: 19/10/2018 07:30

Përshkrimi

Intwo Sh.p.k. është një kompani me qender në Durrës, e themeluar në 2017 nga Brixhilda Arapi dhe Giampiero Ghiardi, e cila operon në territorin e Ballkanit për të ofruar klientëve / partnerëve mundësitë e saj të ndryshme të Biznesit.
Sektori kryesor është ai i veshjeve profesionale dhe të personalizuara.
Ne e dimë se sa e rëndësishme eshte imazhi i një kompanie dhe punonjësve të saj, dhe se sa kohë duhet për ta krijuar atë, per kete arsye kemi kujdes për klientët tanë dhe përpiqemi për t’i pajisur ata me produkte të cilësisë se larte dhe me çmime jashtëzakonisht konkuruese, dhe një shumëllojshmëri të gjerë të zgjedhjeve.
Përvoja e fituar në sektorin dhe kujdesin me të cilat ne punojmë, na ka lejuar me kalimin e kohës për të krijuar bashkëpunime të forta me Partnerët Evropianë që janë në treg për më shumë se 20 vjet dhe janë të njohur për vlerën absolute dhe besueshmërinë, per kete motiv ne jemi tani në gjendje t’ju ofrojmë klientëve tanë një linjë veshjesh profesionale Intwo, Polo, T-shirt, xhupa, felpa, pantallona, të cilave u kombinojmë linjat e veçanta te veshjeve, për shembull, sektori i veshjeve të lartë të shikimit, spitale …
Kompania jonë përbëhet nga një ekip të njerëzve me dekada përvojë në prodhimin / shitjen dhe nga të rinjtë të talentuar dhe pragmatike, përzierje që rezulton është jashtëzakonisht interesante, sepse ajo perben përvojën risi, përbërësit që ne i konsiderojmë thelbësore për suksesin !
LINJAT TONA:
• Prodhimi dhe tregtimi i veshjeve të personalizuara për biznesin tuaj (këmisha, polo, t-shirt – xhupa – pantallona …)
• Aksesore me etiketë private (Made in Italy dhe Swisse Made watches)
• 2 laboratore italiane, në Piemonte, që prodhojnë këmisha me porosi Made in Italy, veçanërisht të përshtatura për territorin e referencës (Ballkan)
• Furnizimi dhe shitja e pëlhurave të bukura.

Angazhimi ynë është të transformojmë idetë dhe nevojat e klientëve tanë në zgjidhje, duke përfituar nga një kanal i drejtpërdrejtë midis Italisë / Evropës dhe Ballkanit.

Intwo Sh.p.k.

Nuk ka tag

161 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2045bc8a7034d324

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total