Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Vende te lira pune

  • Paga: 500
  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga Ismail Qemali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698192151
  • Postuar: 02/12/2017 15:12
16388242_172657319888189_4296684540232404507_n (1) - Copy
14814939_l

Përshkrimi

UCall eshte ne kerkim te operatoreve per fushaten Vodafone Casa. Nese keni njohuri te mira te gjuhes italiane ju ftojme te beheni pjese e grupit tone.
Ju ofrojme pagese te kenaqshme dhe ambjent miqesor pune.
Turnet per te cilet kerkojme operatore jane nga ora 13:00 deri ne oren 21:00 (ne turne prej 4, 6 ose 8 ore).

Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne:
Cel: 0698192151
E-mail: ucallshpk@gmail.com
Adresa: Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te.
Ju mirepresim 😊

Nuk ka tag

361 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 3825a2297f5100b1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total