Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Vende pune ka sa te duash ne Union Call!

  • Profesioni: Operator telefonik
  • Adresa: Rruga e Kavajes mbi banken Raiffeisen k.6 nr.35
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696668515
  • Postuar: 20/11/2017 12:32
  • Skadon: 65 ditë, 22 orë
^62E1B001967E70CA056FBA9B0D1E2C38CA61F032D457A73F82^pimgpsh_fullsize_distr - Copy (2)

Përshkrimi

Vende pune ka sa te duash ne Union Call!
Paradite dhe mbasdite// operator dhe supervisor

Mjafton:
1.Te dish Italisht
2.Te deshirosh te rritesh profesionalisht
3.Te vish per interviste i shoqeruar nga persona te vendosur

TURNE PART-TIME DHE FULL-TIME
PAGE MBI MESATAREN
BONUSE TE NDRYSHME MOTIVUESE
AMBIENT I KENDSHEM PUNE DHE MIQ TE RINJ
PAGESA TE RREGULLTA

KONTAKT : +355696668515 OSE INFO@UNIONCALL.AL
Jemi ne qender ne fillim te Rruges Kavajes mbi banken Raiffeisen kati 6
JU MIREPRESIM!!

Nuk ka tag

184 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 993594a4ad27e29d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total