Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Vend i lire pune IT

  • Profesioni: Informaticien
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri, Ndertesa Nr 19 ,Hyrja Nr 8 ,1019 Tirane Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: info@gralbania.com
  • Postuar: 10/03/2018 13:56
  • Skadon: 80 ditë
22cafa4f-9f50-4879-b953-1b1f457364a7-large

Përshkrimi

Kualifikimet dhe aftesite

1)Te kete mbaruar fakultetin e informatikes, inxh informatike ose Teknologji Informacioni
2)Te kete experienca pune minimalisht 5 vjet
3)Te kete njohuri shume te mira ne lidhje ne sistemin e operimit Microsoft Windows Server 2012.
4)Te kete njohuri shume te mira ne administrimin e Microsoft Active Directory
5)Te kete njohuri shume te mira mbi ndertimin dhe mirembajtjen e faqeve te webit.
6)Te kete njohuri shume te mira mbi ndertimin dhe administrimin ne baze te dhenash.(SQL Server)
7)Te kete njohuri shume te mira ne lidhje me funksionimin e rrjeteve LAN ,VLAN,WAN
8)Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze.

Te interesuarit te nisin Cv me foto ne adresen e meposhtme:

e-mail: info@gralbania.com

web: http://www.gralbania.com

Adresa: Rruga Sami Frasheri, Ndertesa Nr 19 ,Hyrja Nr 8 ,1019 Tirane Albania

Nuk ka tag

164 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6475aa3ae7fb146e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total