Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

99 €

Vegla pune: matrapik, trapan, troko, vidiatore, pjese kembimi, rotor

  • Adresa: Rruga e Kavajës
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355696231269
  • Postuar: 03/12/2016 07:35
  • Skadon: 47 ditë, 16 orë
http://www.gts-albania.com/432206229
http://www.gts-albania.com/432206263/category/895796/gts-power-toolshttp://www.gts-albania.com/432206263/product/2522787/gg-12-50-sma?catid=895796http://www.gts-albania.com/432233361http://www.gts-albania.com/432206263/product/2526595/rotor-gbh-2-24?catid=897039http://www.gts-albania.com/432206263/category/897039/rotorhttps://www.google.com/maps/place/41%C2%B019'29.5%22N+19%C2%B048'03.5%22E/@41.3249581,19.8002433,18z/data=!4m15!1m8!3m7!1s0x0:0x1de6b69413b478c4!2zNDHCsDE5JzI5LjUiTiAxOcKwNDgnMDMuNSJF!3b1!7e2!8m2!3d41.324858!4d19.8009821!3m5!1s0x0:0x1de6b69413b478c4!7e2!8m2!3d41.324858!4d19.800982114-125

Përshkrimi

http://www.gts-albania.com/
ju ofron cmimet me te mira per veglat elektrike dhe makinerite industriale, garancia korrektesia, shpejtesia,gama e gjere e produkteve dhe suporti ne pjeset e kembimit,na nxisin ne keto virtyte dhe na bejne te punojme me peruljen me te madhe per te rritur gamen e shebimeve dhe produkteve, per te bere klientet tane,gjithmone e me te kenaqur

ju mirepresim me deshiren e madhe per te bashkepunuar dhe rritur se bashku ne kete adrese

Servis vegla pune elektrike shitje te perdorura profesionale hilti bosch makita dewalt hitachi metabo

matrapik,matrapik me goditje,matrapik me rroturllim,matrapik me garanci,matrapik i ri, matrapik i perdorur,servis matrapiku,pjese per matrapik,matrapik me rrotullim,matrapik 1500 vat, matrapik 1500 watt, matrapik hammer,demmolition matrapik,matrapik 1200 vat,matrapik 1100 vat,matrapik 800 vat,matrapik me shlica,matrapik per pjese,pjese matrapiku,matrapik makita,matrapik gts,matrapik bosch,matrapik dewalt,matrapik metabo,matrapik hitachi, matrapik wurth,berner,kress,skil,fellisati,maktek,pjese kembimi te lira,trapan pneumatik,hammer,bosch hammer,trapan matrapik 620watt,trapan bosch,trapan Makita,trapan hilti,trapan dewalt,trapan wurth,gur fresibel,I madh ,gur fresibel me ulje xhirosh,gur fresibel me pakete elektronike,pakete elektronike matrapiku,karbocina,celes, shpindel,koke me shlica,mandrino e thjeshte,karboncina bosch,karboncina hilti,pjese per hilti,pjese per Makita,pjese kembimi per bosch,trapan 500 wat,trapan 1000watt,trapan 750watt,bosch blu,bosch jeshil,freze,bielle,piston per matrapik,ingranazhe per trapan matrapik,ingranazhe per troko. Vidiator,zmeriluese,matrapiku me I mire,matrapiku me I fuqishem,motor vidiatori,celes vidiatori,bateri per vidiator12 volt,14.4 volt,18 volt,36 volt,22 volt.garanci matrapiku 2 vjet.
Gts-professional equipment’s, veglat industriale per ndertimin,matrapike,trapan,troko,,vidiator me bateri lithium & nicd,akseseore- dalta,punto me shlica,kablla,mandrino,pjese kembimi- rotor,stator,celes,karboncina,per te gjitha MARKAT- GTS profesional power tools,hilti,bosch,makita,dewalt etj qe tashme qarkullojne ne shqiperi

Nuk ka tag

1235 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1895842170ae6801

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total