Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

UX Designer/Web Designer

  • Profesioni: Programues
  • Adresa: Blv Zogu i I
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355683217470
  • Postuar: 02/06/2017 17:39
  • Skadon: 9 ditë, 21 orë

Përshkrimi

Frost+Fire, një kompani që merret me zgjidhje për menaxhimin e derivativeve dhe riskut është në kërkim të një UX Designer/ Web Designer. Në vijëmësi të procesit të zgjerimit, jemi në kërkim të një personi të motivuar për pozicionin e Zhvilluesit.

Kerkesat
1. Eksperiencë me HTML, CSS dhe JavaScript.
2. Eksperienca me .Node js dhe Angular 2+ do te jete avantazh.
3. Të jetë diplomuar për Informatikë/ Inxhinieri Informatike apo degë të ngjashme.
4. Nivel i mirë i Anglishtes.

Të interesuarit janë të lutur të nisin një CV tek adresa armela@frostfire.com.

Nuk ka tag

72 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9215931856728f44

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total