Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

URGJENTE…Kerkojme KAMARIER RESTORANTI

  • Profesioni: Kamarier
  • Adresa: Rruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 26/06/2018 11:07
  • Skadon: 18 ditë, 8 orë
Foto-terracotta

Përshkrimi

Kerkojme nje Kamarier per nje Restorant te sapo hapur ne Tirane.
Te kete ekperienza te mepareshme, kryesisht si kamarier restorantesh.

Ofrojme kushte shume te mira pune dhe page te kenaqshme + bakshishe.

Ju mirepresim per nje takim nga afer prane ambjenteve te restorantit.

Adresa: Rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo.

Nuk ka tag

313 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1195a9e89e584519

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total