Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Urgjente!!! Kerkohen Agjente FOREX

  • Paga: 1000
  • Profesioni: Tjetër
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696120461
  • Postuar: 18/01/2018 22:15

Përshkrimi

Keni aftesi bindese, dhe zoteroni shume mire gjuhen italiane?

Na kontaktoni:

Cel: 0696120461
Mail: anxhelarekrutime@gmail.com

Nuk ka tag

284 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2365a60cd8ddd521

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total