Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

UnitCenter shpk kerkon Konsulente Telefonike per zyren ne Fier

  • Profesioni: I papërcaktuar
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0674315851
  • Postuar: 22/01/2018 10:10
  • Skadon: 104 ditë, 7 orë
TSaIE3cNreospJW

Përshkrimi

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numeron mbi 300 punonjes, me turne pune FT dhe PT.

Kerkon te punesoje per zyren ne Fier KONSULENTE TELEFONIKE per gjuhen Italiane.

Ofrohet :
– Pagese baze 60 000 ALL NETO;
– Bonuse ditore,javore dhe mujore nder me te lartat ne treg;
– Kushte pune ideale;
– Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
– Orar pune Full-Time;
– Mundesi rritjeje profesionale ne cdo drejtim te deshiruar;
– Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
– Sherbim mjekesor falas;
– Trajnime periodike.

Kerkohet eksperience e meparshme ne shitje outbound

Cel. : 0674315851

Nuk ka tag

398 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 62859c3a7b681cb9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total