Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,000 €

Unaza E Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 183 ditë, 4 orë

Përshkrim

Jepet me qera ambjent ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te sigurt,ne zonen e Unazes se Re .Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 485 m2 e cila ofron një pamje të gjerë të zones .Është e pozicionuar në një pikë strategjike dhe në një zonë të favorizuar për biznesin,tek 2 rotondot,pikë e aksesueshme nga rruga kryesore,si me transport publik,me taksi apo makinë.Ambjenti ka në brendësinë e tij hapësirë për ambjente shërbimi,ambjente tregtare,ambjente per zyra me ndricim dhe ajrim natyral,me sistem kondicionimi dhe aspirimi.Ambjenti është i rrethuar totalisht më fasadë xhami dhe mund te shfrytezohet per tipologji të ndryshme biznesi ne varesi te kerkeses. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 25 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 86159ad62cdeeeeb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total