Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

22,000 LEK

Unaza e Madhe prane Astirit apartament 1+1 me qera

  • Adresa: Unaza e Madhe prane astirit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694883251
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Me afat të gjatë
  • Postuar: 14/06/2017 18:46
  • Skadon: 21 ditë, 22 orë

Përshkrimi

Jepet apartament me qera per afat te gjate.I mobiluar, shtruar me parket dhe vetratat dopjo xham.

Nuk ka tag

167 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 895941628ad061e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total