Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

14 €

Ullishte /toke per ndertime ne vore

  • Çmimi/m²: 14
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Vorë, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675543943
  • Postuar: 31/01/2018 13:50
Screenshot_2018-01-19-08-20-48
2018-01-09 20.50.542017-07-26 21.31.44

Përshkrimi

1-ne Vore,ne kodrat e fshatit Muçaj shitet ullishte me siperfaqe 6200m2 14€/m2 me çertifikate pronesie pamje nga autostrada e pershtatshme per ndertime vilash azile shkolla e kopshte private etj

2-ne Vore,brezi i dyte shitet toke me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 1500m2 deri ne 20 000m2 ,me çertifikate pronesie zone industriale e pershtatshme per ndertime te ndryshme çmimi fillon nga 60€/m2

3-ne Vore,shitet shtepi private me 2 kate dhe rreth 3000m2 toke perreth ne proçes legalizimi buze rruge e pershtatshme dhe per ndertime te tjera te ndryshme çmimi 195000€

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7115a717e729cb5a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total