Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

216,000 €

TRUALLI I DHUROHET BLERESIT TE OBJEKTIT

  • Çmimi/m²: 179
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Zona industriale
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: +355674043008
  • Specifikimet: Me hipotekë, Shitet edhe me kredi
  • Postuar: 17/01/2018 11:16
  • Skadon: 143 ditë, 2 orë
PICT0006
PICT0005GODINA

Përshkrimi

Objekti eshte ish fabrika e perpunimit te molles e ndertuar mbi nje siperfaqe trualli prej 910 m/2 dhe eshte organizuar ne kete menyre kati nentoke 150 m/2 kati pare 600 m/2 kati dyte 300 m/2 kati trete 78 m/2 dhe kati i kater 78 m/2. Objekti ka dhe uje teknologjik.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6995a2e469369102

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total