Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

550,000 €

Truall TEG

  • Çmimi/m²: 110
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: TEG
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355693426419
  • Postuar në: 25/09/2017 10:19
  • Skadon për: 106 ditë, 19 orë
20750585_1675866732432369_324211723_n
Truall TEG - Fotografia 1

Përshkrim

Toka ndodhet në Rrugën e Elbasanit, pranë Natyrës së Qetë, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit është 5000 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bëjnë një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimi. Toka është ë pajisur me certifikatë pronësie. Trualli marketohet me nje cmim Okazion prej 110 Euro/m2.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 54 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 459598ec4a203734

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total