Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,700,000 LEK

Truall per shitje me certifikate ne Voskopoje!

  • Çmimi/m²: 3800
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Voskopoje
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: Person ne Kontakt
  • Postuar: 03/10/2017 21:07
  • Skadon: 56 ditë, 21 orë
22155495_1688070574558274_346304874_n

Përshkrimi

Shitet 1500 m2 toke, buze ruges nacionale ,reth 200m larg qendres ,brenda vijes se verdhe , me certifikate te rregullt pronesie.

Mund te shitet dhe e ndare ne dy pjese.
Cmimi 3800lek /m2.

Per me teper informacione, kontaktoni ne numrin e meposhtem: 0683218810

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2759d3dfd44a0c5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total