Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

95,000 €

Truall ne Sarande per shitje

  • Çmimi/m²: 50.5 € / m2
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Bunec
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: +355672223245
  • Postuar në: 07/03/2017 17:24
  • Skadon për: 1 ditë, 11 orë
TRUALL-NE-SARANDE-1
TRUALL-NE-SARANDE-2TRUALL-NE-SARANDE-3

Përshkrim

Shitet truall ne Bunec Sarande. Trualli ndodhet ne nje zone te bukur dhe turistike. Nje mundesi shume e mire investimi ne nje zone kaq te bukur dhe turistike.
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi.

E-mail: info@ati.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 126 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8758bede9b507cd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total