Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Truall + Ndërtesë ne Shitje, vetem 45.000 euro., Shitje, Durres

  • Çmimi/m²: 0,
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Komuna Xhafzotaj, Durrës
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696389266
  • Postuar: 03/10/2017 16:03
  • Skadon: 8 ditë, 17 orë
02_77733

Përshkrimi

Truall + Ndërtesë me sipërfaqe 1606 m².
Prona ndodhet në fshatin Rreth, Komuna Xhafzotaj, Durrës.
Prona ndodhet në jug të Komunës Xhafzotaj në një distancë rreth 1.9 km. nga kryqëzimi, i njohur ndryshe dhe si 4 Rrugët e Shijakut.
Prona ndodhet rreth 510 m. në kufirin lindor të rrugës lokale të zonës që lidh fshatin Xhafozaj me ish rrugën nacionale Tiranë-Ndroq-Durrës.
Aksesi në pronë realizohet me anë të një rruge lokale të asfaltuar që ka dalje të drejtpërdrejtë në rrugën Shijak-Durrës.
Prona arë + truall ka dhe një ndërtese banimi 1 katëshe.
Vlera e shitjes 45’000 euro (i diskutueshëm).
Per me shume informacion kontaktoni numrin 0696389266

Nuk ka tag

198 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 95858eb8fe0cd7df

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total