Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

450,000 €

Truall, Autostrada Tiranë-Durrës

  • Çmimi/m²: 370
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:55
  • Skadon për: 101 ditë, 2 orë
Truall, Autostrada Tiranë-Durrës - Fotografia 1Truall, Autostrada Tiranë-Durrës - Fotografia 2Truall, Autostrada Tiranë-Durrës - Fotografia 3Truall, Autostrada Tiranë-Durrës - Fotografia 4Truall, Autostrada Tiranë-Durrës - Fotografia 5

Përshkrim

Toka ndodhet në zonën e Autostradës Tiranë- Durrës, brezi i parë nga Autostrada,buzë rruge, një vend i sigurt dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqa totale e truallit është 1213 m2, klima dhe pozicioni strategjik e bëjnë një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimi. Toka është ë pajisur me certifikatë pronësie.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 55 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 17859831b8b27743

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total