Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

60 €

Truall 1600 m2, Plepa lagja arrapaj, Durres

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Arrapaj
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0663336607 00306994859944
  • Postuar në: 18/09/2017 18:15
  • Skadon për: 68 ditë, 20 orë
Screenshot_2017-04-26-09-11-17

Përshkrim

1350 m2 trruall vend i qet dhe shume i prrshtateshem per banim rruga me asfalt..uij dhe drita 24 ore. Cmimi 60 Euro/m²

Adresa: Plepa lagja arrapaj 400m nga rruga kryesore

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 593 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 34658414e4c02f71

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total