Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60 €

Trruall, Arrapaj durres, lagjia 14

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Arrape durres...lagjia 14
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693333923
  • Postuar: 09/03/2018 08:25
  • Skadon: 81 ditë, 21 orë
Screenshot_20180106-152613

Përshkrimi

Trrualli ka rruhgen me asfalt…uijt e fushkuqes 24 ore…dhe energji 24 ore..nga karburant kastrati 7 min me kemb….pamjen e ka shum te bukur.

Nuk ka tag

155 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 765a296da6e3ecf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total