Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

7,500 LEK

Tring Digitalb&SuperSp Sky Sport IT UK DE 2gb Ram 069 24 83 849

  • Adresa: stadiumi
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 069 24 83 849
  • Postuar: 05/10/2017 16:49
  • Skadon: 45 ditë, 18 orë
digitalb-tring
italia-font-b-IPTV-b-font-Box-Quad-Core-Android-TV-Box-font-b-Account-btonix IIIUK channelssky-sports-in-page-logos

Përshkrimi

Android box 6.0 funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacione) mjafton te keni linj interneti +6mbs(nuk e transportoj ne qytete duhet te vini ne durres ta merrni)(bjeri nr nuk i pergjigjem mesazheve)
Amlogic S905X Quadcore 2GB ram 8GB/16gb storage
48 ore OFERTE 7500&8500 Leke te reja (ne gjendje)Suporton Applik me pages si Smart IPTV, TIBO IPTV, Tring IPTV etj
I programuar me Tring&Digitalb,Supersport&TringSport
Sky Sport/Cinema Italia,Mediaset Premium Sport/Cinema Sky Sport UK/Sky sport IT/DE /FR/ES Cinema&Sport /UEFA/Champions League etc mbi 20 kampionate mbi 5000 stacione brenda (premium IPTV 4000 free)
Filma on Demand me titra shqip dhe Anglisht,Youtube, Kodi etc)Genesis/Exodus/(filma on demand)Sport Devil,Adult on Demand Mjafton te keni linj interneti ne shtepi dhe shikoni cdo stacion online(punon me ineternet linja mbi 6mbs) FUNKSIONON DHE PA ABONIM, Aplikacionet varen nga programuesit e applik ON/OFF) Me abonim 1800 kanale 6 muaj 58mij dhe 1 vit 95mij + VODs 16700+(aktivizimi 48 ore pas pageses online)
Suporton formatin 4K, FHD dhe Aplikacionet Facebook,Skype, youtube
cmimi Android Boxit me porosi(18-25 dite) 3gb 16/32 gb room octacore s912(14500/15500 leke te reja )4Gb ram 32Gb room 19500 leke (Hexacore s912) (fly mouse 3500 leke) 50% parapagim, pjesa tjeter mbasi te merrni produktin
Contact 069 24 83 849 Durres

Nuk ka tag

90 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 3859d6463adc5e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total