Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,000 LEK

Trapano BOSCH profesional GSB 21-2RE

  • Adresa: Rr. Teodor Keko Unaza e Re Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355666543436
  • Postuar: 01/06/2017 11:31
  • Skadon: 9 ditë, 1 orë
IMG_20170522_184935

Përshkrimi

Trapano BOSCH BSB 21-2 RE profesional.

Karakteristikat:
Gjendja: i ri
Fuqia: 1100 wat
Përdorimi: në hekur, beton dhe dru
Kambio: me dy shpejtësi dhe me freksion
Reostat: automatik dhe manual për kthimin e xhirove para dhe prapa

Ky është trapani më i ri i Bosch dhe nga më të fuqishmit në treg.
Albavegla e ofron për ju vetëm 25000 Lekë (të reja), më lirë se kudo tjetër.

www.albavegla.com

Nuk ka tag

145 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 798592fdee58e226

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total