Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

2,900 €

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN VITI 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694577900
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh
  • Postuar në: 14/09/2017 16:55
  • Skadon për: 183 ditë, 22 orë
20952057_1459285570828233_1613318894_o
20952177_1459285557494901_936902083_o20952181_1459285647494892_1284962245_o20960886_1459285580828232_1157638498_o20961244_1459285717494885_1670872692_o20991258_1459285630828227_25325235_o20967716_1459285687494888_989155929_o

Përshkrim

E SAPO ARDHUR NGA ITALIA
DOGAN E PAGUAR E PA PERDORUR N ESHQIPERI
GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE
E GATSHME PER CFAR DO LLOJ PROVE APO KONTROLLI NGA ANA JUAJ
MAKIAN ESHT ME LIBER SHRBIMI ME SHERBIME TE BERA TE GJITHA TEK TOYTA ITALIA.
PER ME TEPER KONTAKT FB Auto Albania Durres
nr tel:0694577900

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 242 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5459ae60949acdb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total