Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,300 €

TOYTA COROLA VERSO 2.0 NAFTE VITI 2003

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694577900
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Sensor parkimi
  • Postuar: 27/01/2018 17:49
  • Skadon: 148 ditë, 20 orë
IMG_5649
21745237_1480983595325097_570004719_o21755099_1480983655325091_55131056_o21845307_1480983621991761_449889202_o21764171_1480983675325089_1995821100_o21754776_1480983531991770_975006277_o21745211_1480983778658412_1672030202_o

Përshkrimi

ARDHUR NGA ITALIA/DOGAN E PAGUAR/PA PERDORUR NE SHQIPERI
GJNJE DHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE E MIRMBAJTUR
MOTORR 2.0 D4D NAFTE
ABS/ESP/XHAMA ELKTRIK/PASQYRA ELEKTRIKE/KOMANDA NE TIMON/
FENER ANTI MJERGULL/SESOR PARKIMI/DISQE CELIKU 16 GOMA 90%
TAPICERI COP NGJYR GRI/KODICJONER/KOMANDA NE TIMON PER AUDIO
MAKINA ESHT GATRSHME PER CFAR DO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ
PER ME TEPER KONTAKT 0694577900

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 665a606deeac859

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total