Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,500 €

Toyota Yaris 1.4 naft kamio automatike – 07

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0692644244
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Libër shërbimesh
  • Postuar në: 22/06/2017 11:57
  • Skadon për: 16 ditë, 5 orë
20170510_173636
20170510_17364620170510_17365420170510_17370420170510_17370920170510_17371920170510_17294620170510_173053

Përshkrim

Toyota Yaris 1.4 naft kamio automatike – 07
Çmimi 5 500 EUR
Kategoria Makina
Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 – 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Prodhuesi Toyota
Modeli Yaris
Ngjyra E kaltërt
Struktura e veturës Veturë e vogël
Komuna Fier
#TOYOTA #Yaris 1.4 nafte #Kamio #AUTOMATIKE #VITI 2007 #Çmimi 5 500 EUR Kategoria Makina Viti: 2007 Transmetuesi: AUTOMATIK Karburanti: nafte Targa: Të huaja Prodhuesi Toyota Modeli Corolla Ngjyra E hirit Struktura e veturës Sedan Komuna Fier TOYOTA Yaris 1.4 nafte Kamio Automatik Viti 2007 Abs Air bag SRS cd radio origjinal Komanda ne timon Xhama elektrik Pasqyra elektrike kompjuter bordi disqe 15 goma 90% 3 celsa me dogan te paguar e sapo ardh ne gjendje te shkelqyer dhe shum e paster

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 206 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8959162ec55573f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total