Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,950 €

Toyota Yaris 1.3 benzine, viti 2001

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682040206
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 04/10/2017 11:57
  • Skadon: 77 ditë, 2 orë
1
2345

Përshkrimi

Toyota Yaris 1.3 -kamio manual -benzine -Liber sherbimesh -Pasqyra elektrike-Kondicioner -disqe alumini-me dogane te paguar Ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj prove. E sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar. Cmimi 1950€ i padiskutushem Kontakt 0682040206.

Nuk ka tag

324 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60359c50db3b945e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total