Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,100 €

Toyota Verso 1.3 Benzin Viti 2001,

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 100.001-125.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Postuar: 17/11/2017 12:49
  • Skadon: 159 ditë, 5 orë
Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001-
Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (2)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (1)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (3)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (4)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (5)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (6)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (7)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (9)Toyota-Verso-1-3-Benzine-Viti-2001- (8)

Përshkrimi

Shitet: Toyota Verso Motori(CC):1.3L VVT-i Tipi Karburantit: Benzin Viti Prodhimit: 2001 Transmisioni: Manuale 130,000 km Ngjyra e Jashtme: Blu Ngjyra e Brendshme: Gri Gjendja Motorike, Dhe Xhenerike, Shume Te Mire. Me Dogane Te Paguar.

Nuk ka tag

236 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 65559f18d2e95620

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total