Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

6,500 €

Toyota RAV4 Viti 2006,

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697626766
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 19/10/2018 10:41
  • Skadon: 171 ditë, 1 orë
271DC6E1-DB47-4497-9C09-4633E58EAC1F
73C183B0-E4F5-4B49-B8DB-47ABA72C322562352316-C243-43E1-8282-F1317D944AAE5DF7111C-5BF9-464C-884B-C9AF6577383939FCCBD1-B01B-4FEC-9D48-25F17E92DC35B9268FC6-7F00-4641-9890-801B47AA37614F96B63C-8BE8-48CA-A143-39FE52850A867054B20D-6516-4900-88A0-93C37D067EE0B7705011-EA30-439E-90D5-E91A59BDBFD8BDA8340D-7266-477A-814B-69BDD91907D1

Përshkrimi

Shitet Toyota RAV4 Motori(CC):2.2L Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale Ngjyra e Jashtme Gri e erret Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Motorike Dhe Xhenerike Shume Te Mire Me Dogane Te Paguar Vendodhja: Autostrada DR-TR Km 13,

Nuk ka tag

112 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 865bbb50693b118

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total