Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

15,500 €

Toyota Rav4 2.2 nafte kamio automatike 2010

  • Viti i prodhimit: 2010
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692061899
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 03/08/2017 12:37
  • Skadon: 37 ditë, 12 orë
kerkoj makine toyota
blej makine toyotasalloni makinave toyota

Përshkrimi

Toyota Rav4 2.2 nafte kamio automatike 2010
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 155000 km
Të dhëna motorike 2.2 nafte
Kamio Automatike
Kondicioner Automatik
Ngjyra E Bardhë
TVSH(20%)-importi E Paguar
Qyteti ku ndodhet Tiranë
Sqarime Toyota Rav 4 kamio automatike 2.2 nafte ,sedilje lekure,15500 km origjinale me liber sherbimesh,klima,navigator me tac,aux usb,kamera mbrapa,sedilje elektrike me ngrohje dhe me fryrje,xhama elektrik dhe te zinj,pasqyra elektrike dhe me palosje….full

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1585982a888506d8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total