Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

8,800 €

Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania

  • Viti i prodhimit: 2007
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Gjirokastër
  • Kontakt: 0695446203
  • Opsione të tjera: Klima, 4x4, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar në: 27/06/2017 16:33
  • Skadon për: 60 ditë, 23 orë
IMG_2332
IMG_2331IMG_2329IMG_2326IMG_2329IMG_2325IMG_2323IMG_2319IMG_2322

Përshkrim

Shitet Toyota Rav4 2.2 nafte 2007 D-Cat e ardhur nga Gjermania.makina eshte ne gjendje te shkeqyer si mekanike dhe motorike!!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 94 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8559525e429e83f

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total