Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,800 €

Toyota Rav 4. 4×4. Diezel

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692409202 / 0666004005
  • Opsione të tjera: 4x4, Navigator
  • Postuar: 22/07/2017 17:46
  • Skadon: 5 ditë, 5 orë
IMG-20170624-WA0039
IMG-20170624-WA0038IMG-20170624-WA0027IMG-20170624-WA0026IMG-20170624-WA0025IMG-20170624-WA0025IMG-20170624-WA0024IMG-20170624-WA0023IMG-20170624-WA0022IMG-20170624-WA0021

Përshkrimi

Toyota Rav 4. 2.0 Diezel. Viti i prodhimit 2003. 4×4. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Esp. Radio cd. Kompjuter board. Anti nebia. Tapiceri isofix. Goma te sapovendosura. Gjendje shume e mire estetike,xhenerike dhe motorike. Me dogane te paguar. Cmimi 4800 €, i diskutueshem

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 103594f82cb27e03

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total