Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

5,300 €

Toyota Corrolla 1.4 D-4D Kambio Automatike, viti 2004

  • Viti i prodhimit: 2004
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0697521978
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar në: 04/07/2017 10:32
  • Skadon për: 68 ditë, 16 orë
makina shiten shqiperi
kerkoj makine toyotablej makine perdorur toyota

Përshkrim

Toyota Corrolla 1.4 D-4D Kambio Automatike.
— MOTORRI 1.4 NAFTE
— KAMBIO AUTOMATIKE
— KLIMA
— 177.000 KM ORGJINALE
— VITI 2004
— RADIO / CD / KOMPJUTER BORDI
— DISQE ALUMINI 15″
— EURO 4
MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA
TVSH E PAGUAR
GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 86 herë (4 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 280595b52a74125b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total