Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Toyota Aygo 1.0 super ekonomike 3.1 l/100 km, viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682040206
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 04/10/2017 11:57
  • Skadon: 45 ditë, 4 orë
11
22334455

Përshkrimi

Toyota Aygo 1.0 benzine super ekonomike 3.1 lite ne 100 km! Makina ka liber sherbimesh me Km Origjinale! mund te kontrollohet ku te deshiroje klienti makina eshte me dogane te paguar e ardhur nga zvicra shume e paster. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer..Kondicioner funksional kasetofon me CD player MP3 si dhe sistem AUX origjinal fabrike makina ka ABS ESP disqe alumini origjinal goma te reja ETJ. Gjendja e makines eshte perfekte! Makina perfshine doganen e paguar. Kontakt 0682040206

Nuk ka tag

385 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65359c50ff4c16e1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total