Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

896,000 €

Toke/Truall ne shitje

  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Rruga e Pazarit, perballe Bexhistenit, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar në: 15/11/2016 13:42
  • Skadon për: 54 ditë, 7 orë
DSCF6533
DSCF6534DSCF6535DSCF6537DSCF6541DSCF6544DSCF6548DSCF6549DSCF6551toka e zemaides 1

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/truall me sipërfaqe totale prej 6183 m² dhe me adresë te Rruga e Pazarit, perballe kompleksit Bexhisteni.

Prona ndodhet buzë rrugës nacionale, është e rrethuar dhe hyrja në të realizohet në anën veriore. Toka shtrihet në një terren fushor.

Zona ku ndodhet toka ka ndërtime të tjera të reja, si pallate, komplekse, dyqane etj, që e bën perfekte për tokë ndërtimore.

ÇMIMI 123,660,000 LEKË (20,000 LEKË/M²)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 911 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 577582b02964e4bc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total