Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Tokë,Elbasan

  • Çmimi/m²: 100
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Rruga Skenderbej
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 54 ditë, 8 orë
20624167_10210142540099399_231862393_n
Tokë,Elbasan - Foto 1Tokë,Elbasan - Foto 2Tokë,Elbasan - Foto 3Tokë,Elbasan - Foto 4

Përshkrimi

Toka ndodhet në afërsi të qytetit të Elbasanit tek rruga “Skënderbej”. Sipërfaqja totale e tokës arrin në 800 m2 dhe ka dispozicion strategjik buzë rrugës. Toka dispponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 97559983027ac990

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total