Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

80,000 €

Tokë,Elbasan

  • Çmimi/m²: 100
  • Sipërfaqe (m²): 501-1000
  • Adresa: Rruga Skenderbej
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar në: 21/09/2017 16:13
  • Skadon për: 116 ditë, 8 orë
20624167_10210142540099399_231862393_n
Tokë,Elbasan - Fotografia 1Tokë,Elbasan - Fotografia 2Tokë,Elbasan - Fotografia 3Tokë,Elbasan - Fotografia 4

Përshkrim

Toka ndodhet në afërsi të qytetit të Elbasanit tek rruga “Skënderbej”. Sipërfaqja totale e tokës arrin në 800 m2 dhe ka dispozicion strategjik buzë rrugës. Toka dispponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 28 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 97559983027ac990

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total