Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

336,000 €

Toke, Valias

  • Çmimi/m²: 35
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Valias, Kamez
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 57 ditë, 17 orë
22091631_136550913632040_896541588_n

Përshkrimi

Disponojmë tokë për shitje në afërsi të Kamzës në “Valias”. Toka është e pozicionuar buzë rruge dhe ka sipërfaqe totale prej 9600 m2. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër inormacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19959ce495f0a704

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total