Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

416,000 €

Tokë Tek Liqeni I Thatë

  • Çmimi/m²: 200
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Liqeni I Thatë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694271682
  • Postuar: 05/10/2017 10:54
  • Skadon: 45 ditë, 18 orë
0d4be91d-652e-f7dd-fe7c-8b900b989a1d
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Toka ndodhet në një nga zonat më të preferuara të qytetit ,dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar në zonë vilash. Pamja dhe hapsira e ullishteve e bëjnë shumë të preferushme, mos harrojmë ajrin e pastër dhe qetësinë që janë faktor kyc në ditët e sotme. Larg zhurmës dhe sa më afër jeshiles ta jep mundesin vetem kjo pronë. Vendi ideal për të investuar dhe për ta zhvilluar me shumë shije dhe dashuri,hapsira të lejon të bësh bacen edhe pishinën që të gjithë do e dëshironim.Sugjerim perfekt për investimin e duhur. Toka disponon dokumentacion të rregullt.

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 246595e4d1736a4d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total