Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

156,000 €

Toke ne Vaqarr

  • Çmimi/m²: 26
  • Sipërfaqe (m²): 5001-10000
  • Adresa: Vaqarr
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 38 ditë, 5 orë
17902209_10206592472090074_2037854168_o
Toke ne Vaqarr - Fotografia 1Toke ne Vaqarr - Fotografia 2Toke ne Vaqarr - Fotografia 3

Përshkrim

Disponojmë tokë në një zonë shumë të qetë dhe piktoreske në Kombinat.Trualli prej 6000 m2 ndodhet buzë liqenit,ku mbizotërojnë klima dhe qetësia.Zona ku ndodhet toka është me perspektivë për vila dhe pamja që ofron është fantastike. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 164 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 25658ee46c1e57ba

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total