Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

9,300,000 LEK

Toke ne shitje

  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Ishull Shengjin, zona e depozitave, liqeni i Kenalles
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar në: 20/10/2016 19:13
  • Skadon për: 26 ditë, 3 orë
1
2

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe totale prej 1650 m² dhe me adrese në Ishull Shëngjin, zona e depozitave tek Liqeni i Kenallës.

Prona ndodhet buzë rrugës nacionale Lezhë-Shëngjin , është e parrethuar dhe hyrja në të realizohet në anën veriore. Toka shtrihet në një terren fushorë dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.

ÇMIMI 9,300,000 LEKË (5,636 LEKË/M²)

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1460 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9905808fb1cdc4bc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total