Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Toke ne shitje tek Gjiri i Lalzit

  • Çmimi/m²: 35
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Gjiri i Lalzit, Durres
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 48 ditë, 15 orë
Toka Marku

Përshkrimi

Shitet toke ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Toka ka siperfaqe 3700m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime ne ndertim.

AN050817-01

Toke ne shitje tek Gjiri i Lalzit

Nuk ka tag

64 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2085989bd5a1ae66

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total