Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

75,000 €

Toke ne shitje ne Theth

  • Çmimi/m²: 50
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Theth, Malesi e Madhe
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Postuar në: 13/06/2017 20:23
  • Skadon për: 49 ditë, 14 orë
18557506_1752734294742936_3792220974197183583_n
18581688_1752734261409606_3020728943944346209_n18581850_1752734298076269_5634882538787076739_n18581937_1752734301409602_5498063161868498700_n18620394_1752734268076272_5289081951915478421_n18664485_1752734264742939_6594595713671082940_n18664514_1752734334742932_5761816093439330940_n

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/ me sipërfaqe totale prej 1515 m² dhe me adrese në Theth, Malesi e Madhe.

Prona është e parrethuar.Toka shtrihet në një terren fushor dhe ka një konfigurim në formë të rregullt katërkëndore.
Ndodhet ne zonen Turistike te Thethit dhe ofron nje pamje mbreslenese te alpeve perreth.
Ndodhet larg somogut dhe zhurmes se qytetit.

CMIMI 75’000 € (49,5 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 84 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 58259402db5068e2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total